Ile kosztuje występ stand up?

banknot dolarowy pod lupą

Ile kosztuje występ stand up? W odpowiedzi na to pytanie niestety kryje się więcej kolejnych pytań niż odpowiedzi. To tak jak zagadnąć specjalistę od motoryzacji: „Ile kosztuje samochód?” Od razu popłynie potok kwestii do ustalenia. Czy był bity? Czy z nowością fabryczną? Czy ma ABS, system automatycznego parkowania i klimatyzację? A może pytam o pojazd zabytkowy czy wręcz muzealny? Czytaj dalej Ile kosztuje występ stand up?

Face to Face w Rybniku

stand up w face to face

Rybnik – rodzinna miejscówka Marcina Zbigniewa Wojciecha (naszego członka, a może być nawet lidera. Tego właściwie nigdy nie ustaliliśmy 😉 Czwartek, 6 kwietnia 2017. Klub to Face to Face. Gramy tutaj. My, Stand-up Kraków. Będziecie mogli zobaczyć wszystko, co napisaliśmy od czasu naszej ostatniej bytności w RBN. Zapraszam.

Wydarzenie na Facebooku

Stand-up w Klubie Żaczek

stand-up w żaczku

Nazywamy się Stand-up Kraków, a to w końcu zobowiązuje. Od czasu do czasu musimy pokazać ryje w rodzinnym mieście. Tym razem pojawimy się w Żaczku. Ten dosyć przestronny klub studencki od dawna próbował rywalizować z pobliską Rotundą w organizowaniu imprez komediowych. Do tej pory szło mu raczej średnio, ale tak się składa, że Rotunda padła. Rzekomo została zamknięta ze względu na niespełnianie przepisów BHP (czy tam PPOŻ). Jest więc szansa, że stand-up w Żaczku rozgości się na dobre. Mam nawet przecieki, że mój kolega z grupy – Marcin Zbigniew Wojciech planuje tam organizować comiesięczną imprezę. Mają wpadać wybijający się komicy z całej Polski (oraz oczywiście ci już wybici).

BILETY NA NAS MOŻNA NABYĆ PONIŻEJ:

ekobilet.pl

STANDUP KRAKÓW W KOMITYWIE

standup w komitywie

Standup w Komitywie – Grzanka, Biskup i Wojciech

Już tutaj graliśmy. Wydaje mi się nawet, że było to niemalże dokładnie rok temu. Teraz wracamy. Dwudziestego siódmego listopada w dzień po tak zwanych Andrzejkach Technicznych (czyli po wieczorze, którego ludzie będą rzeczywiście obchodzić to jakże idiotyczne święto) wbijamy do klubu Komitywa. Człowieku z Górnego Śląska, nie czekaj, kupuj bilet KZK GOP i wal do nas! Jest standup w Komitywie, będzie moc. Zagramy swoje najnowsze oraz swoje najmocniejsze do tej pory kawałki.

Wydarzenie na Facebooku.

 

Stand-up Kraków i Szczecińska Liga Stand-up (Finał)

szczecińska liga stand-up finał

W najbliższy czwartek występujemy u Vikinga. Nie w Szwecji, ale też nieszczególnie od tego kraju daleko. Jedziemy w długą (i mam nadzieję owocną) podróż do Szczecina. Tutaj Damian Usewicz (Viking) rozkręca niezwykle prężnie działającą imprezę o nazwie Szczecińska Liga Stand-up.  Przez kilka miesięcy komicy walczyli ze sobą w systemie bardzo przypominającym pucharowy. A teraz my uświetnimy finał ich zmagań. Można wpadać. Wydarzenie na fb poniżej.

Szczecińska Liga Stand-up – Wielki Finał

Stand-up Kraków na V Przeglądzie Autorskich Kabaretów ‚Czapka’ (Juwenalia w Częstochowie)

juwenalia częstochowa

Juwenalia w Częstochowie zapowiadają się wyjątkowo barwnie. Organizatorzy zaproponowali studentom między innymi VII Mistrzostwa Uczelni Wyższych w Grach Zespołowych (Nazwa tej imprezy wydaje mi się wyjątkowo ciekawa. Czy w turnieju będą ze sobą walczyli koszykarze z, na przykład, hokeistami?) Zmierzyć się ze sobą mogą nie tylko sportowcy. Po raz piąty z kolei odbędzie się V Częstochowski Przegląd Autorskich Kabaretów „Czapka 2016”. Nie, nie startujemy. Pojawimy się jako gwiazda, gość specjalny, profesjonaliści wieńczący zmagania młodych, studenckich kabaretów. Wtorek, 17 maja, godzina 17ta klub Politechnik. Zapraszam na przegląd oraz oczywiście na nasz występ (a my to Stand-up Kraków).

Stand-up Kraków w Jędrzejowie

STAND-UPKRAKÓW

Kilka razy graliśmy już w Rybniku, skąd pochodzi Marcin. W najbliższy piątek pojawimy się w Jędrzejowie, z którego wywodzi się Biskup. Jeszcze tylko Grzanka musi załatwić jakiś stand-up na terenie Nowej Huty i będzie tak zwany komplet.

Zapraszamy o godzinie dziewiętnastej do Cafe Finezja – lokalu znajdującego się przy nowym, całkowicie bajeranckim Centrum Kultury Jędrzejów.

Więcej informacji na facebooku.